BOSAB'da 100 fabrikaya maske dağıtıldı

Haber Tarihi: 21.04.2020

Bursa Valiliği ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) koordinasyonunda Uluslararası Sağlık Hizmetleri (USHAŞ) tarafından temin edilen cerrahi maskeler, Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (BOSAB) 100 fabrikaya dağıtıldı.

 

Bursa Valiliği ve BTSO koordinasyonunda Uluslararası Sağlık Hizmetleri (USHAŞ) tarafından temin edilen 7 bin cerrahi maske, BOSAB Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Akyıldız ile BOSAB Bölge Müdürü Semih İdil tarafından, fabrika ve işletmelerin yetkililerine sosyal mesafe kuralarına uyularak imza karşılğı teslim edildi. BOSAB Yönetim Kurulu üyesi Erdoğan Akyıldız, teslim sırasında firmaların maske ihtiyacının karşılanması için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

 

İlk etap cerrahi maskenin işletmelere kısa sürede dağıtıldığını ifade eden Akyıldız, "Cerrahi maskeleri fabrika ve işletmelere, çalışan sayısına göre pay ettik. Bu çalışma fabrika ve işletme sahipleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Fabrika ve işletmelerimizin diğer talepleri de Bursa Valiliği ve BTSO kanalıyla yetkili birimlere aktarılıyor. Maske ve diğer koruyucu ekipmanların dağıtımına önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz" dedi.

0(224) 384 55 11
Barakfakih Mahallesi, Gençosman Caddesi no:2 Kestel/BURSA
info@bosab.com.tr - info@bosab.org.tr